KURZ LYŽOVÁNÍ (NEJEN) PRO DĚTI – RODIČE S DĚTMI – LEDEN 2018

Kdy: 7. 1. – 13. 1. 2018 (5 dní lyžování – PO – PÁ)
Kde: Vysoké nad Jizerou, areál Šachty a přilehlé běžecké tratě
Cena: 3.800 Kč / dítě

 • 4 hodiny výuky denně
 • sjezdové lyžování – průpravná cvičení, jízda v carvingovém oblouku, bezpečné brždění, u začátečníků výuka samostatné jízdy na vleku
 • základy na běžkách – pro předškoláky a starší děti
 • odpolední / podvečerní konzultace pro rodiče se zaměřením na další rozvoj již získaných lyžařských dovedností dětí, závody a odměna pro každého na konci kurzu)
 • Možné jsou společné odpolední aktivity (bobování, prohlídka betlému apod.)
 • Výuku zajistí zkušení cvičitelé lyžování s licencí a znalostí specifik výuky dětí předškolního a mladšího školního věku.
 • Výuka bude probíhat ve skupinách dle věku a lyžařských dovedností dětí (3 – 7 dětí ve skupině).
 • U dětí do 4 (5) let nutná přítomnost rodiče při výuce (efektivnější výuka – chceme se maximálně věnovat výuce dětí místo servisních činností – čůrání, utírání nosu apod.)

 

Cena nezahrnuje:

 • Ubytování – možno objednat rezervované pokoje
 • v penzionu Barunka (pokoje se sociálním vybavením a kuchyňkou). Při plné obsazenosti budeme mít k dispozici i společenskou místnost. Rezervováno pod heslem „Tomíci“ – Pokoj nebo apartmán si vyberte na webu www. barunka.cz, a od neděle 17.9. můžete objednávat přímo na telefonu penzionu 775 155 155 do vyčerpání kapacity penzionu. Naše rezervace platí po dobu 7 dní do 24.9.2017.
 • Ubytování si každý objednejte na své jméno – prosím neváhejte
 • Stravu – obvykle bude jedna společná pauza na svahu
 • Permanentky na vleky
 • Pojištění proti stornu
 • Úrazové pojištění dětí – automaticky budete pojištěni, pokud se stanete členy turistického oddílu Tomík za roční členský příspěvek 350 Kč (bude platný pro všechny naše akce).

Máte děti starší 5 – 6 let? Sami můžete využít čas na zlepšení svých lyžařských dovedností pod vedením profesionálního pedagoga – cvičitele lyžování. Výuka dle zájmu rodičů ve skupinkách / individuálně.
Cena: 800 Kč /den nebo 3.800 Kč za 5 dní

Platba: Č. Ú. 2700331651/2010
Platbu poukažte do 30. 11. 2017

Těšíme se na všechny fandy lyžování, děti, které rády sportují i lyžují a rodiče, se kterými bude legrace i po lyžovačce.

Termín podání přihlášek do: nejlépe do 21.10.2017
Přihlášku prosím vyplňte níže, na základě vyplnění formuláře Vas budeme kontaktovat pro domluvení podrobností

KURZ LYŽOVÁNÍ (NEJEN) PRO DĚTI – RODIČE S DĚTMI – LEDEN 2018

 1. Kurz lyžování určitě můžeme doporučit. Hodně individuální přístup, nadšení instruktorů, motivace dítěte. My i naše dcera jsme si to užili a těšíme se zase za rok.

 2. Díky vašemu přístupu jsem se já naučila hodně věcí o Sebíkovi – že v pohodě vydrží 2 hod lyžovat, ale je potřeba mu to udělat zábavné a občas i se sladkou odměnou, že se dokonce může odnaučit pluh a že se klidně takhle malý může naučit vést oblouk po hraně. Pokračovali jsme na jiné hory, kde, jak sám říkal, si představuje na zemi ty barevný branky z Petrušek a lyže vedl jen z kopce, nikoliv po vrstevnici. Pluh použil jen v krizi, když by vrazil do lidí, nebo do plůtku. Takže za mě jako rodiče veliký dík.

 3. Syn si to moc užil a mile nás překvapil, co vše se za pár dní dokázal naučit. S lyžováním teprve začíná a po této zkušenosti jsme došli k jedinému závěru, a to, že jsme rozhodně nemohli vybrat lepší instruktory a přátele! Profesionální přístup, skvělá atmosféra, výborná organizace. Moc děkujeme a budeme se zase někdy těšit!

 4. Milánek si lyžování moc užil. Každý z lektorů se dětem věnoval maximálně a i z pohledu rodiče bych řekla, že péče byla nadstandartní. A já jako rodič jsem si čas také moc užila. Už se těším za rok 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

jedenáct + 8 =